Jak ubierały się Polki w roku 1954? w dniu czerwca 21, 2026 Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Wpadł mi w ręce archiwalny numer Życia Warszawy z roku 1954. Zobaczcie jak wtedy ubierały się Polki.Wiecie, na co zwróciłam uwagę? Do takich wdzianek trzeba mieć talię osy. Wtedy nie było fast foodów, więc Polki były po prostu szczupłe! Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz