Jak ubierały się Polki w roku 1954?


Wpadł mi w ręce archiwalny numer Życia Warszawy z roku 1954. Zobaczcie jak wtedy ubierały się 
Polki.
Wiecie, na co zwróciłam uwagę? Do takich wdzianek trzeba mieć talię osy. Wtedy nie było fast foodów, więc Polki były po prostu szczupłe!

Komentarze